top of page
VALENCIA TATTOO CONVENTION 2024

Поділитись:

7 черв. 2024 р.

Av. de les Fires, Валенсія, Іспанія

VALENCIA TATTOO CONVENTION 2024

Соролья був валенсійським художником, який в юності, після завершення навчання малюванню у Валенсійській школі ремісників, почав надсилати свої роботи на конкурси. Спочатку вони залишалися непоміченими, оскільки не вписувалися в офіційний живопис історичної та драматичної тематики. Але це не знеохотило його, а навпаки, стало мотивацією для продовження навчання та розвитку як художника, і на його шляху почали з'являтися визнання та призи. Він став настільки плідним художником, що залишив понад 2200 каталогізованих робіт і отримав честь бути названим Улюбленим і Заслуженим сином Валенсії.

Через 20 років з'явилося багато тату-майстрів, які пережили еволюцію у своєму мистецтві, як і Соролла, від днів, коли їхні татуювання залишалися непоміченими, до щоденного бажання вдосконалюватися, що призвело до того, що вони перетворилися з тату-майстрів, які відвідували семінари, щоб розширити свої знання, на тих, хто навчає їх, щоб допомогти мистецтву татуювання продовжувати розвиватися в нашій країні.

Настане день, коли валенсійського татуювальника назвуть Улюбленим і Заслуженим сином Валенсії, на знак визнання якості його мистецтва, і він з гордістю нестиме ім'я Валенсії по всьому світу.

Якщо найкращим місцем для милування творами мистецтва художників є музеї, то, можливо, найкращим місцем для милування творами мистецтва майстрів татуювання є міжнародні тату-конвенції, і цього року Валенсійська тату-конвенція відсвяткує своє повноліття з помітною еволюцією та переїздом до Féria Valencia. Заклад 21-го століття, де найкращі тату-майстри Іспанії стануть ідеальними господарями для тату-майстрів з усіх континентів на цьому великому святі.

Цього року 7 000 квадратних метрів будуть присвячені мистецтву татуювання, з виставами, живою музикою, конкурсами, шоу, розписом по тілу і танцями. Наріжним каменем заходу стануть сотні майстрів татуювання, які протягом трьох днів створюватимуть на шкірі витвори мистецтва такої високої якості, що погляди любителів мистецтва татуювання з усього світу звернуться до Валенсії, і які зможуть відчути себе частиною події такого масштабу, «Схильними і гідними синами Валенсії».

Коментарі

Поділіться думкамиЗалиште перший коментар.

ДИВИТИСЬ ТАКОЖ:

SCHWEINFURTER TATTOO & ART CONVENTION 2024

SCHWEINFURTER TATTOO & ART CONVENTION 2024

28 вересня 2024 р.
OPOLE TATTOO EXPO 2024

OPOLE TATTOO EXPO 2024

21 вересня 2024 р.
HANÁ TATTOO EXPO 2024

HANÁ TATTOO EXPO 2024

14 вересня 2024 р.
QUIMPER TATTOO SHOW 2024

QUIMPER TATTOO SHOW 2024

13 вересня 2024 р.
bottom of page