top of page

Майстер тату Костя К2: Від шанувальника до професіонала

Татуювання – це не просто мистецтво, а спосіб самовираження та комунікації зі світом. Вони можуть розповідати історії, передавати емоції та бути відображенням внутрішнього світу людини. У цьому інтерв'ю ми знайомимося з талановитим майстром тату Костею К2, який пройшов довгий шлях від захоплення до професійного становлення. Його досвід, творчий підхід та глибока любов до своєї справи надихають та захоплюють. Давайте дізнаємось більше про його шлях, натхнення та майбутні амбіції в тату-індустрії.


 

Як Ви почали займатися татуюванням?


Тату культура мене зацікавила ще коли мені було 14 років. Я побачив по Discovery шоу під назвою "Miami Ink". Саме тоді я зрозумів, що буду забиватися. Я сповістив про це свою маму, за що отримав по шиї, тому що це був 2007 рік і тоді ще було дуже багато негативу в головах людей щодо тату. Забиватися я почав в 19 років, але майстром-татуювальником я ніколи не думав ставати, тому що боявся відповідальності (це ж на все життя, все-таки)... Так як я мав надивленість в тату, до мене зверталися знайомі, щоб я їм порадив якийсь прикольний стиль або майстра. Одного разу до мене підійшов чоловік і спитав "скільки коштує набити в мене тату", я трохи був у шоці, що люди чомусь думають, що я татуювальник, але це був перший раз, коли я задумався про те, щоб стати татуювальником.Який Ваш професійний шлях до становлення тату майстром?


Так вийшло, що я ніколи не міг сфокусуватися на чомусь одному і я спробував себе у дуже багатьох напрямках (я працював будівельником, меблярем, зварювальником, робив ковані металеві вироби, навіть колись працював на цвинтарі...). І так співпало, що коли мені вже було 26 років, і я почав дійсно шукати себе, то до мене почали звертатися люди, які думали, що я тату майстер. Таким чином я зрозумів, що є запит на мене і треба його закривати. Ну ще й так співпало, що тема тату для мене дуже цікава з підліткових років. Десь рік я вивчав усю теорію, до якої міг добратися, задовбав усіх знайомих майстрів своїми питаннями і нарешті купив свою першу машинку (китаєць з аліку за 2к грн) і ось вже пройшло три роки з моменту мого старту в цій індустрії і тепер я не розумію, чому я не почав раніше... (але краще пізно ніж ніколи).


 

Який найбільш пам'ятний тату проект Ви реалізували?


Напевно, сама пам'ятна для мене робота - це моя перша робота, але багато проектів, які я реалізовував з кайфом. Коли клієнт дає творчу свободу, то це виходять найкращі мої роботи.Як Ви розвиваєте свої навички та залишаєтеся в курсі нових тенденцій у тату-індустрії?


Стараюся багато спілкуватися з іншими майстрами, благо в мене багато знайомих в цій сфері, в багатьох містах нашої країни. Самоаналіз, стараюся дуже багато малювати, тому що тату - це в першу чергу творчість. Тобто я сам по собі стараюся розвиватися, мені так цікавіше.


 

Чи відвідуєте Ви тату-конвенції або майстер-класи? Як це впливає на Вашу роботу?


Заходів я не відвідую, окрім просто з'їздити в гості до знайомих майстрів, щоб щось попитати або подивитися через плече. Працюю я сам по собі, мені якось так комфортніше. Сертифікатів я ніяких не маю, так як це просто папірці. Є дуже багато майстрів з цими папірцями, після яких мені треба перекривати татуювання... Я чисто самоучка.


 

Що надихає Вас у створенні тату?


В першу чергу мене надихає самореалізація себе як майстра, реалізація своїх фантазій та задумок. Також мене надихає те, що я допомагаю людям спілкуватися з зовнішнім світом за допомогою тату, через призму свого розуміння та своєї фантазії. Так як я розцінюю тату як індивідуальне мистецтво, то мене надихають дуже багато речей та емоцій на той чи інший образ в ескізі. Дуже багато йде з точки зору моїх особистих міркувань естетики та стилю.


Як би Ви описали свій стиль татуювання?


Мабуть, я відніс би себе до неотраду. Іноді мої роботи є з нахилом до традика, іноді до реалізму. Але в кожному разі це неотрад.


 

Які художники або стилі найбільше вплинули на Вашу роботу?


Тут для мене тяжко буде виділити когось конкретного, я щось піймав в одному, щось в іншому, інтегрую це, пробую різне. Можна сказати, я в постійному пошуку нових ідей.
 

Як Ви працюєте з клієнтами для розробки унікального дизайну?


Перше, що я питаю у клієнта – це про історію майбутнього тату. Вислухавши історію, я пропоную своє бачення малюнка та вислуховую думку клієнта щодо ескізу. В усній формі ми все обговорюємо та приходимо до якогось кінцевого варіанту ідеї. Після чого ми обговорюємо композицію для того місця, де буде татуювання. Ну і далі справа за мною, я починаю накидати форми, відмальовую контур та скидаю клієнту. Людина затверджує ескіз або вносить правки. Частіше за все я не домальовую до кінця малюнок, роблячи лише аутлайн. До кінцевого результату тату доходить безпосередньо на сеансі. Таким чином я вбиваю двох зайців: по-перше, я економлю час для інших проектів, а по-друге, в мене так буває, що коли доходить до реалізації на шкірі клієнта, то я вже бачу, як можна зробити ще цікавіше, ніж я собі планував спочатку (багато хто з майстрів це зрозуміє).Які найбільші виклики Ви зустрічаєте у своїй роботі?


Якихось прям колосальних викликів я не пам'ятаю, але частіше за все це все зв'язано з творчістю. Так як я не маю ніякої освіти і взагалі ніколи не малював до того, як став майстром. Тому для мене майже кожен мій ескіз несе за собою невеликий челендж, який полягає в тому, щоб зробити ще круче, ніж я робив до цього. Реалізація більш складних образів, більш складних комбінацій тощо. Але я від цього кайфую.


 


Що Ви найбільше любите у своїй професії?


За постійний челендж, за багатогранність, за те, що я взаємодію з людьми та дарую їм позитивні емоції своєю творчістю. За те, що у цієї професії немає стелі. Це не професія, це турбо кайф (при умові, що ти достатньо "їб**утий" для цього).


 Які поради Ви б дали новачкам, які тільки починають свій шлях у тату-індустрії?


Якщо вам каже корєш, що ви гарно малюєте, то цього буде замало, вибачте за правду. Тренуйте дисципліну, надивленість, робіть з самого початку курс на технічне виконання тату, і паралельно розвивайте навички малювання та розуміння малюнку. Вчітесь взаємодіяти та спілкуватися з людьми. Тату – це не тільки кінцевий результат, це ще й процес та атмосфера для клієнта. Якщо навіть я зміг, то у вас немає шансу облажатися. Будьте свідомими та відповідальними.


 

Які Ваші амбіції та плани на майбутнє у тату-індустрії?


Якихось конкретних планів в мене немає, я насолоджуюсь шляхом в першу чергу. Але якщо масштабно, то мабуть що хотів би бути вагомою людиною в тату культурі нашої країни. Якщо так можна описати, то я хотів би стати тим майстром, до якого захотів би піти я сам, але це як собака, яка гоняється за своїм хвостом. Чим більше я розумію в тату, тим краще я їх роблю і тим вищий мій запит на індивідуальність та якість до самого себе. Це те, що допомагає мені розвиватися.


 

Чи плануєте Ви запустити власну лінію продуктів або відкрити свою студію?


Маю думки малювати принти для футболок або іншого одягу, тим паче, що такі пропозиції надходять від знайомих, які займаються виробленням одягу. Але наразі немає ідей, які я хотів би реалізувати. Це лише питання часу, чи буду я десь іще реалізовувати себе творчо, окрім тату. Є ідеї виставлятися в галереях, благо я один з культурних діячів в своєму місті, і це можна реалізувати. Але знову ж поки що не знаю що і як. На данний момент це лише задумки, а поки що я максимально сфокусований на тату.Як Ви проводите свій вільний час поза роботою?


Поза роботою я максимально проводжу час зі своєю сім'єю, приділяю багато уваги своїй дитині. Роблю рутинні справи, іноді зустрічаюся з друзями, стараюся багато малювати.


 

Які Ваші хобі та інтереси крім татуювання?


Малювання, люблю грати в комп'ютерні ігри, займаюся спортом за змогою. Також люблю щось робити руками (щось збудувати або змайструвати).
 

Як можна зв’язатися з Вами для запису на сеанс татуювання?


Написати до мене в дірект або зв'язатися зі мною в месенджерах, тік-ток.


Instagram @k2_ink

Telegram @k2_ink

Tik-Tok @k2_ink

153 перегляди3 коментарі

3 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
K2ink
K2ink
Jun 18
Rated 5 out of 5 stars.

Бімба 💣

Like

Rated 5 out of 5 stars.

Цікаве інтерв'ю 😉😍

Like

Rated 5 out of 5 stars.

🔥Дуже цікаво!

Like
bottom of page